in

Podnikej a buď fit: Jana Havrdová

Fitness průmysl v Evropě je vnímám jako důležité odvětví národního hospodářství, má obrovský roční obrat, v Evropě to aktuálně je 27 mld. eur, do fitness center v Evropě teď chodí přes 62 milionů lidí. „Je to obrovský sektor, který má potenciál zásadně pomoci v jednom velkém společenském problému, a to je nedostatek fyzické aktivity, který přímo souvisí s výskytem civilizačních onemocnění,“ říká podnikatelka a dvojnásobná mistryně světa ve fitness stepu Jana Havrdová.

Jana Havrdová je žena činu. Znát ji můžete především z televizního pořadu Sama doma. Je zároveň spoluzakladatelka a prezidentka České komory fitness, členka představenstva Hospodářské komory České republiky, spoluzakladatelka kampaně Česko se hýbe, bývalá skupinová instruktorka skupinových cvičení a jedna z tváří úspěšného seriálu Buď fit s ČT.

Video vzniklo jako součást projektu, kterým Výzkumný ústav pro podnikání a inovace při Hospodářské komoře České republiky přibližuje mladým lidem, zejména žákům středních škol, podnikání ve vybraných profesích a zároveň nabourává některé z mýtů, stereotypních či naivních představ přetrvávajících o podnikání.

What do you think?

2 points
Upvote Downvote

Comments

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Loading…

0

Comments

0 comments

Mládí vpřed: Ngueyen Man Tung

Řemeslo má zlaté dno: Roman Pommer